ciulstwa.pl

My zajmujemy się tylko ciulstwami

Pliki   Dodaj plik   Kawały   I.ciulstwa.pl  

      zgłoś błąd     

Nastepne

Polska - Austria Mamy winnego remisu z Austrią

Poprzednie

Super piesek bez przednich łapek

Jak odczytywać znaki drogowe - poradnik

Dodane 2008-06-11 23:30 przez admin

W Gruzji ekipa naukowców stara się wyjaśnić zagadkę długowieczności W Gruzji ekipa naukowców stara się wyjaśnić zagadkę długowieczności tamtejszej ludności. W jednej z wiosek pytają...

Pan Bóg ze świętym Piotrem robią inspekcję moralności. Spoglądają z Pan Bóg ze świętym Piotrem robią inspekcję moralności. Spoglądają z góry na Polskę.
— Co znaczy to czerwone...

Pierwsza „leżąca" randka. — Połóż rękę na mym łonie — prosi Pierwsza „leżąca" randka.
— Połóż rękę na mym łonie — prosi dziewczyna.
— Co to jest mymłon? — dziwi...

Od wielu tygodni żona systematycznie zatruwa życie swemu mężowi. Nie zgadza Od wielu tygodni żona systematycznie zatruwa życie swemu mężowi. Nie zgadza się z nim w żadnej kwesti, czepia się o...

Zazdrosny mąż nie chciał puścić żony samej do sanatorium. Wreszcie po Zazdrosny mąż nie chciał puścić żony samej do sanatorium. Wreszcie po długich prośbach i namowach zgodził się,...

Król wyrusza na wyprawę krzyżową. Wzywa wiernego pazia. — Mój drogi. Król wyrusza na wyprawę krzyżową. Wzywa wiernego pazia.
— Mój drogi. Wręczam ci klucz do pasa cnoty mojej żony....

Rodzice wysłali swoje nastoletnie córki na kolonie. Po tygodniu przychodzi do Rodzice wysłali swoje nastoletnie córki na kolonie.
Po tygodniu przychodzi do domu kartka pocztowa.
— Kochani rodzice,...

Przychodzi baba do lekarza z chorym dzieckiem. Lekarz bada je dokładnie, po Przychodzi baba do lekarza z chorym dzieckiem. Lekarz bada je dokładnie, po czym mówi:
— Niech się pani rozbiera.
—...

Do lekarza przychodzi mężczyzna. — Panie doktorze, ja chyba nie mogę Do lekarza przychodzi mężczyzna.
— Panie doktorze, ja chyba nie mogę mieć dzieci.
— Zaraz sprawdzimy. Proszę oto...

Na lekcji wychowania obywatelskiego jest wizytacja. Pani zadaje dzieciom Na lekcji wychowania obywatelskiego jest wizytacja. Pani zadaje dzieciom pytanie.
— Kto jest najbardziej znanym...

Zajączek chodził po lesie i opowiadał wszystkim zwierzętom, że pisze Zajączek chodził po lesie i opowiadał wszystkim zwierzętom, że pisze pracę magisterską na temat „Dlaczego wilki...

W knajpie przy wódce spotkało się dwóch kumpli. Było już późno, W knajpie przy wódce spotkało się dwóch kumpli. Było już późno, zamykali lokal, a oni czuli się niedopici.
—...

— Jak się nazywa mały Niemiec? — Mikroszkop. — A mała — Jak się nazywa mały Niemiec?
— Mikroszkop.
— A mała Turczynka?
— Miniaturka.
— Jak się nazywa...

Warszawskie FSO zwiedza prezydent USA. Obszedł już wszystkie wydziały, Warszawskie FSO zwiedza prezydent USA. Obszedł już wszystkie wydziały, obejrzał co mu pokazali, wreszcie pyta się:
—...

W jednostce wojskowej nie wiadomo skąd gruchnęła wieść, że ma ich W jednostce wojskowej nie wiadomo skąd gruchnęła wieść, że ma ich odwiedzić Matka Boska.
W jednostce jak to...

Szedł sobie garbaty facet nocą przez cmentarz, gdy nagle zastąpił mu drogę Szedł sobie garbaty facet nocą przez cmentarz, gdy nagle zastąpił mu drogę upiór.
— Co masz!
— Ja, ja, mam...

Spotykają się dwie przyjaciółki: — Oj kochana, jak ty schudłaś! Co Spotykają się dwie przyjaciółki:
— Oj kochana, jak ty schudłaś! Co się dzieje?
— To przez męża. Pije, bije...